Befejeződtek a megyei utánpótlás csapatbajnokság “A” csoportjának küzdelmei, és az előző évekhez hasonlóan ismét a TASE fiatal versenyzői végeztek az első helyen.
Magai Rómeó és Nagy Dániel esélyesekhez méltóan, pontveszteség nélkül szerezte meg a csapatbajnoki címet a feltörekvő leányváriak előtt.

A címvédő bajnokok

A bajnoki évadban amúgy több meglepő egyéni eredmény is született, de ez alapvetően nem befolyásolta a csapatok kialakult sorrendjét. A nyolc csapatos csoportból a THAC5 csapata esett ki, helyére a jövő hétvégén megrendezésre kerülő “B” csoport bajnoka kerül.

UP CSB helyezettek 2011/2012

2011/2012 évi “A” csoportos végeredmény:
1.   TASE3         (Magai Rómeó, Nagy Dániel) 14 győzelem –  0 vereség
2.   Leányvár3 (Szikora Kristóf, Szikora Márton) 12       “ 2    “
3.   Spar2           (Zenyik Kristóf, Kámán András)                9 ”        5    “
4.   THAC3         (Barassó Máté, Szakács Péter)                    8       ”         6    “
5.   TASE4 (Tarnóczi Dávid, Endrédi Gergő)                     5       ”          9    “
6. THAC4         (Szűcs Balázs, Balogh Roland)                     5       ”         9    “
7.   Spar3          (Wiszt Péter, Szabó László)                              2       ”        12   “
8.   THAC5         (Balogh Máté, Tóth Balázs)                          1       ”         13   “

Egyéni ranglista:
1.  Barassó Máté    (THAC)                   25 győzelem  – 3 vereség
2.  Magai Rómeó     (TASE)                   24        ”                2      “
3.  Nagy Dániel         (TASE)                  23        ”                 3
4.  Szikora Kristóf   (Leányvár)          21        ”                7     “
5.  Szikora Márton  (Leányvár)         20        ”                8     “
6.  Zenyik Kristóf     (Spar)                     17        ”                 5     “
7.  Tarnóczi Dávid    (TASE)                15        ”                11
8.  Kámán András (Spar)                       10        ”                16    “
9.  Wiszt Péter         (Spar)                       10        ”                 18    “
10.Szűcs Balázs     (THAC)                       9        ”             13   “
11. Szakács Péter  (THAC)                       9        ”             13   “
12. Balogh Roland  (THAC)                    7        ”             15   “
13. Balogh Máté     (THAC)                      7 ”              21   “
Tatabánya, 2012.04.15.                                                Takács Jenő versenybíró