Kedves Sporttársak!

Újra indul a TIPPONG21 játékunk!  Sikerült „bevonzanunk”  a munka menetébe Árendás Márkot /Tardos/  aki felvállalta-elvállalta-megszerkesztette-stb  az egész történet menetét, hátterét.

KÖSZI MÁRK!   Üdvözöllek az éjszakázók körében……  🙂

Az alábbi levélben szerintem minden benne van, ha valami nem tiszta akkor kérek mindenkit, hogy Márknál érdeklődjön az alábbi email címen  ARENDASMARK@GMAIL.COM.

Mivel az első három fordulóban sok volt a halasztott mérkőzés, íme a lista azon mérkőzésekről amelyekre  még tippelni lehet a /4. forduló előtti mérkőzések /

A TIPPVERSENY  győztesének jelenleg csak az „erkölcsi” elismerés jár – valamit majd biztos kitalálunk /:) / de várjuk az esetleges felajánlásokat is!  /forralt bor, babgulyás, stb . 🙂 🙂 🙂  / Íme a halasztott mérkőzések listája:

A LIGA:

–           SZOMÓD – DOROG                       SZÜNET HETE

–           KISBÉR – LEÁNYVÁR I.                  2012.02.25-RE

–           THAC I.  – LEÁNYVÁR I.                SZÜNET HETE

B LIGA:

–           ANNAVÖLGY – PILISMARÓT                                 SZÜNET HETE ???

–           LEÁNYVÁR II. – MOGYORÓSBÁNYA                   SZÜNET HETE????

–           PILISMARÓT – TARDOS I.                                        SZÜNET HETE???

–           ANNAVÖLGY – VÉRTESSZŐLŐS II.                      SZÜNET HETE ????

Jó játékot!

Üdvözlettel:

Pósfai Zsolt

Sporttársak és Szerencsejátékosok!

Kis késéssel ugyan de végre útjára indul a TIPPONG21 tavaszi fordulója.

A tippeket a  kemtippong21@gmail.com címre küldjétek. A játék a 4.fordulótól indul. A tippeket a fordulót megelőző vasárnap éjfélig kell “postára adni”. Adjunk meg egy játékosnevet is, mindig ugyanazt (lehet becenév, engedélyszám, rendes név stb.) . A halasztott meccsek eredményei lejátszás után kerülnek a statisztikába.Az előrehozott mérkőzések nem kerülnek bele a számításba, nehogy ez később vitára adjon okot.

Lehetőség szerint mindenki a honlapon szereplő táblázatok (A és B liga aktuális letöltése) fordulók “füle” szerint, A és B liga sorrendben írja meg a tippjeit. Ez 2×5 összesen 10 meccs.

A pontok számítása: 1-x-2 találata esetén 1 pont, telitalálat esetén 3 pont.

Az alábbi linken bárki nyomon követheti a verseny állását:

(kicsit még csúnyácska, de igyekszem javítani rajta a tippek feltöltése során)

Ha sikerül egy listát szereznem az első 3 fordulóból elmaradt meccsekről (és új időpontjukról) akkor ezt az előbbi linken elérhető táblázat egy új fülére felsorolom és elfogadom rájuk a tippeket. (köszi Pós 🙂 )