Összefoglaló a B liga 7. fordulójáról

Ács II–Vértesszőlős I  8 : 10

A forduló meccsére került sor az ácsi katlanban. Végig kiélezett küzdelem jellemezte a derbit. Hatalmas poénok és szép labdamenetekkel tarkított küzdelem folyt a zöld asztal mellett.  Kovács Feri hozta a szokásos 4 pontot, de Kovács  Csabát a Fehér Bandi megérdemelten verte meg. A vendégek hátsó emberei hozták az 1-1 győzelmet. A meccs az ácsiaknak azon ment el, hogy a Vurovecz Józsi betlizett. Úgy látszik a csuszák és neccek elmaradtak. Nagyon jó hírverés volt a B ligának ez a rangadó

Annavölgy–Tardos I  6 : 12

A két jó barátságban lévő csapat nem kímélte egymást és minden poénért meg kellett küzdeni a győzteseknek. Az Adamik Gyuri rettenetes stílusa( de nagyon eredményes) és a Mészáros Peti érett játéka eldöntötte a meccset. Azért a Csabán Béla eredményes játéka is kellett a sikerhez. A hazaiak most talán kicsit halványabban játszottak és így a vendégek elvitték a győztesnek járó két pontot. A harmadik félidő tovább tartott mint a meccs és mindenki nyertesnek érezte magát a végén.

Eternit II–Tardos II  10 : 8

Az alsóházi rangadó hatalmas küzdelmet hozott . A párosok után a meccs 1:1-re állt. Az egyéni küzdelmek során a Papp Gábor -Mátyás Pista vezette hazaiak ha nehezen is, de otthon tartották a két pontot. A hazaiak végre elhitték, hogy tudnak nyerni. A vendégek sem vallottak szégyent és majdnem pontot szereztek idegenben