Megye „A” Liga összefoglaló – Tavasz 6. forduló

2012.03.19-03-25.

Ahogy közeledünk a bajnokság vége felé, úgy lesznek egyre izgalmasabbak a fordulók. A mostani forduló is igazi TIPPONG „gyilkos” forduló volt.  🙂

SZOMÓD  SE  –  TATABÁNYAI ATE SE :   2 : 16

Az eredmény láttán nem mondhatni, hogy nagy izgalmak lettek volna a mérkőzésen, de a Herczku család megint „szorongatta” az ellenfelet – kisebb nagyobb sikerrel.  A legjobban szerintem Passa Robi örült, ugyanis  „lopott”  egy szettet  a Rómeótól.   🙂

MÁRIAHALOM KSK  –  ESZTERGOM ASE II. :    5 : 13

A Máriahalomra „begördülő” esztergomi „kis gőzős”  /:) /  begördült, begyűjtötte a két pontot, majd tovább robogott.  A hazaiaknál a szokásos  forgatókönyv szerint ment minden. Az első két ember „nyeregetett”,  a két hátsó „ játszogatott”….  Ez jövőre igen csak kevés lesz…   A vendégek pedig szép csendben  támadást indítottak a harmadik helyért…

MÜTF DSE TATABÁNYA  –  TATAI  HONVÉD AC II. :   1  :  17

Ha csak valaki a mérkőzés végeredményét nézi,  egy sima mérkőzésre gondolhat.   Pedig ha az egyes mérkőzések szetten belüli pontarányát is megnézzük…. Hát voltak a vendégeknek meleg pillanataik.  Az egyetlen hazai győzelmet Csiri-Kis  szerezte.  Majdnem összejött a meglepetés is a részéről, ugyan is a még  veretlen Bereczki csak a döntő szettben tudta 11:8-ra legyőzni /ledumálni…  🙂  / . Barassónak is meleg volt a MÜTF terem…  úgy gondolta, hogy ha már edzésen nem játszik eleget, akkor legalább a bajnokin…  A 10 pont feletti játékot gyakorolta a mérkőzéseken… 🙂  A hazaiaknál  Csiri-Kis mellett kiemelhető még Solymos játéka, aki  /talán a meccshiány miatt / 6 /!/ szettet bukott 10 fölött….

DOROG SE  –  ETERNIT ÉPÍTŐK SE I. :    9  :  9

A forduló egyik meglepetése a nyergesiek pont vesztése.  A hazaiak úgy gondolták, hogy ha idegenben ősszel sikerült a döntetlen, otthon bármi lehet.  Az egyik döntő momentum az eddig  párosban remekül teljesítő Czap Z. – Tóth veresége a Göb – Sárvári páros ellen.  Hiába látszik, hogy a hazai csapat játékosai közt is van aki „gyűűűűvi” a lasztit /Hégli/  és ellene lehet gyakorolni  az „anti pingpong”  elleni játékot J .  Hiába volt a két négy partis vendégeknél, a hazaiak egységesebbek voltak és kis szerencsével  akár nyerhettek is volna… Vagy éppen azzal a kis szerencsével lett döntetlen…???  🙂

LEÁNYVÁR SE I.  – ÁCSI KINIZSI SC I. :    9 :  9

Úgy is írhatnám, hogy Leányvár – Ulrich+Szalóki és a malacok 9:9…  🙂  A 4 db 3:2-es partiból a rutinosabb vendégek nyertek 3-at és ezzel megmentettek 1 pontot…  Jövőre azonban már a „KLÁN’” is szert tesz némi A LIGÁS rutinra… Akkor ez kevés lesz!  🙂  Szerintem  a bajnokság végén tiszteletbeli családtaggá  kellene fogadnia Szikora apukának  Jókai Csongort, akkor talán elhinné, hogy a csapatban nem csak Szikorák nyerhetnek meccset….  🙂